8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Respublikinis ilgalaikis prevencinis projektas „Žaidimai moko“

Žaidimas mažiesiems – ne tik malonumas, bet ir svarbi veikla. Žaisdami vaikai tyrinėja ir atranda pasaulį, susipažįsta ne tik su lengvais, bet ir sudėtingais dalykais. Norėdamos lavinti vaikų erdvės ir laiko suvokimą, sąvokas, tikslinti ir tobulinti smulkiąją motoriką, 2019-2020m. buvome įsijungusios į respublikinį ilgalaikį prevencinį projektą „Žaidimai moko“. Šis projektas buvo naudingas ne tik vaikams, bet ir mums, pedagogams. Tai tik keletas foto iš šio projekto.

Auklėtojos Ingrida, Virginija, logopedės Zita ir Danguolė

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems