8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Riešutėliai“ ir „Žirginėliai“ grupių vaikai – Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre

Spalio 6 d. „Riešutėliai“ ir „Žirginėliai“ grupių vaikai apsilankė Lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Pradėdami rimtą sportą, 🏃‍♀️🤾visi atliko apšilimo pratimus, 🤾‍♂️🤸‍♀️🤸🤺neužmiršdami išmoktų „Mažų ir didelių malūnėlių“ pratimų. Vaikai ištvermingumą stiprino bėgimo varžybose, 🏃‍♀️🏃vikrumą išbandė estafetinėse rungtyse, šuoliavo per kliūtis, šoko į tolį. Stadiono dydis, aplinka vaikus skatino aktyviai judėti, bendradarbiauti su draugais, padėti vienas kitam įvairiose veiklose. Fiziškai sustiprėję, kupini įspūdžių, saugiai sugrįžome į darželį.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems