8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 2-ąją pro lopšelio-darželio „Berželis“ vartelius vienas po kito žengė po vasaros sugrįžtantys vaikučiai lydimi tėvelių, senelių. brolių, sesučių. Kas su šypsena, kas labai labai pasiilgęs geriausio draugo, kas nedrąsiai, kas su ašarėle, o kas su smalsumu, nes atėjo pirmą kartą…  Visi pilni vasaros įspūdžių, paaugę, pasiilgę auklėtojų.

Šventę kuriame patys! Šią dieną ypatinga ir įsimintina padarė patys mūsų bendruomenės tėveliai. „ABC“ grupės ugdytinio Jorio Vasiliausko mama Renata Vasiliauskienė sukūrė puikią šventę, o „Pagranduko“ grupės ugdytinio Augusto Bataičio tėveliai Aivaras ir Greta Bataičiai į šventę atgabeno du mielus poniukus, kurie mielai fotografavosi su visais vaikais. Kieme laukė vaišės, muilo burbulai, šilta ir jauki atmosfera bendravimui.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems