8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Rugsėjo 1-osios šventė

Visus lopšelio-darželio bendruomenės narius sveikiname su artėjančiais mokslo metais. 🥰👩‍👩‍👧‍👧💥🎨🧰Laukiame į grupes grįžtančio vaikų šurmulio. 🎨🧰🎨Tikimės ir tikime, jog vasara leido pailsėti, sukaupti nepakartojamų įspūdžių, patirti džiugių emocijų. 💥🥰☺️Šiuos mokslo metus pradėsime vadovaujantis ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. Remiantis jais vaikų šventinį sutikimą organizuosime darželio kieme. Jis vyks nuo 7.30 iki 8.30. Vėliau vaikai kartu su auklėtojomis keliaus į grupes, kuriose vyks mokslo metų pradžios veiklos. 🥰🎨👩‍👩‍👧‍👧
Įėjimas į darželio teritoriją rugsėjo pirmąją bus organizuojamas per pagrindinį įėjimą (iš Lydos gatvės pusės). Būnant darželio teritorijoje būtina laikytis saugaus atstumo, nesibūriuoti, dėvėti veidą ir burną dengiančias kaukes.🥰💥👩‍👩‍👧‍👧🎨

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems