8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Saugus kai žinau

Lapkričio 8 d. visus nustebino „Boružėlių“ grupės auklėtoja Ramūnė, į kiemą įvairavusi didžiulę gaisrinę mašiną. Iš jos išlipęs gaisrininkas bebras Ugnius, pakvietė vaikus pasižiūrėti mokomojo filmuko „Kaip saugiai elgtis gaisro metu“. Gaisrininkė Živilė vaikams papasakojo apie ugniagesių darbą, padovanojo vaikams spalvinimo knygutes. „ABC“ grupės vaikai Tajus, Arnas ir Dominykas padovanojo bebrui Ugniui savo piešinukus, o direktorė Onutė įteikė Majos darbelį, laimėjusį gražiausio piešinio konkursą.  Išėję į kiemą mažieji negalėjo patikėti savo akimis: „Vau, kokia didelė mašina!”. Gaisrininkai leido vaikams pasėdėti mašinoje, išvynioti vandens žarnas, užsidėti šalmus. Įspūdžių užteks ilgam!

Sandra Radavičienė

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems