8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Savivalda, darbo grupės

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ TARYBA

ĮSTAIGOS TARYBOS DARBO REGLAMENTAS 2017-09-01 ĮV-31

Dėl ĮSTAIGOS TARYBOS patvirtinimo 2021-09-28 ĮV-78

Pirmininkė – Kamilė Malakauskienė, deleguotas tėvų atstovas,

Sekretorė – Rima Gajauskienė, deleguota direktoriaus,
Nariai:  

  • Simona Miškinienė, deleguota tėvų atstovė,
  • Kristina Bogatyreva,deleguota tėvų atstovė,
  • Jurgita Matilionienė, deleguota tėvų atstovė,
  • Danguolė Mikutienė, deleguota pedagogų,
  • Ingrida Taraškė, deleguota pedagogų,
  • Galina Samušienė, deleguota direktoriaus,
  • Rita Božienė, Šiaulių miesto savivaldybės viešosoios bibliotekos Šaltinėlio filialo vedėja, socialinis partneris, deleguota direktoriaus.

Vadovaujantis Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. gruodžio 3 d. sprendimu Nr. T-454 „Dėl Šiaulių lopšelių-darželių nuostatų patvirtinimo“ 34-44 punktų reikalavimais, dėl susidariusios situacijos COVID-19 (koronaviruso ligos) nesant galimybės organizuoti susibūrimų, naujo tėvų atstovo rinkimus organizuojant internetu, išrenkant po vieną atstovą iš kiekvienos grupės ir vykdant visuotinę internetinę tėvų apklausą, renkant vieną kandidatą iš 6 galimų.

Visuotinė ugdytinių tėvų apklausa vykdyta parengiant instrumentą platformoje www.apklausa.lt   

Visuotinio nuotolinio tėvų susirinkimo balsavimo dėl ugdytinių tėvų delegavimo į įstaigos tarybą rezultatai

  • Remiantis tėvų apklausos rezultatais, į įstaigos tarybą deleguoti daugiausiai balsų – 32,2 % surinkusią „Pumpurėliai“„Giliukai“ grupių tėvų atstovę  – Kristiną Bogatyrevą.

2 balsavimas dėl pedagogų atstovo įstaigos taryboje baigtas.

Pedagogų tarybos balsavimas dėl įstaigos tarybos nario (viena pedagogų atstovo vieta) vykdyta nuo 2021-09-17, 15 val. iki 2021-09-22, 17 val.

Remiantis balsavimo rezultatais įstaigos tarybos nare tampa Ingrida Taraškė (58,3 proc.).

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ DARBO TARYBA

DARBO TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS 2020-09-29 ĮV-89 

LOPŠELIO_DARŽELIO „BERŽELIS“ IR DARBO TARYBOS SUSITARIMAS 2020-09-29 ĮV-90  

Pirmininkė – Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji pedagogė,
Sekretorė – Danguolė Mikutienė, specialiosios grupės auklėtoja,

Nariai – Galina Samušienė, auklėtojos padėjėja.

 

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ ETIKOS KOMISIJA

BENDRUOMENĖS-ETIKOS-KODEKSAS

Pirmininkė – Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji pedagogė,
Sekretorė – Kamilė Kokmanienė,  auklėtoja,

Nariai – Kęstutis Bartušis, darbininkas.

 

DARBUOTOJŲ PSICHOLOGINIO SAUGUMO UŽTIKRINIMO LOPŠELYJE-DARŽELYJE „BERŽELIS“ KOMISIJA

Psichologinio saugumo užtikrinimo BERŽELIS politikos įgyvendinimo tvark. aprašas 2021-09-07 ĮV-67

Pirmininkė – Kamilė Kokmanienė, auklėtoja,
Sekretorė – Valerija Olechnienė,  ūkvedė,

Nariai – Galina Samušienė, auklėtojo padėjėja.

 

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ GRUPIŲ TĖVŲ KOMITETAI

„PUMPURĖLIAI“ grupė
Pirmininkė
– Marina Chačaturova;
Nariai: Vaiva Kancytė.

„ŽIRGINĖLIAI“ grupė
Pirmininkė
– Sandra Puzarienė;
Nariai: Viktorija Juodrienė; Tomas Miškinis.

„RIEŠUTĖLIAI“ grupė
Pirmininkė
–Kamilė Malakauskienė;
Nariai: Roberta Žvalionytė; Robertas Basleris.

„ŠERMUKŠNIUKAI“ grupė
Pirmininkė
– Daiva Paulauskienė;
Nariai:  Marina Romaškevič; Rita Elinskienė.

„KAŠTONIUKAI“ grupė
Pirmininkė

Nariai: 

„GILIUKAI“ grupė
Pirmininkė
– Auksė Budginienė;
Nariai: 

„PELĖDŽIUKAI“ grupė
Pirmininkė
– Marta Šimkienė;
Nariai: Viktorija Mišeikienė; Ieva Digriuvienė.

„SAULUTĖ“ grupė
Pirmininkė
– Inesa Kranauskienė;
Nariai: Lina Galkuvienė; Tomas Lenartavičius.

„RUDNOSIUKAI“ grupė
Pirmininkė
– Agnė Rimkuvienė;
Nariai: Vaida Biliūnienė; Berta Renusė.

„LINKSMIEJI PELIUKAI“ grupė
Pirmininkė
– Jolanta Martinonienė;
Nariai: Marta Šimkienė; Simona Griškuvienė.

„VARPELIS“ grupė
Pirmininkė
– Dovilė Niauronienė;
Nariai: Monika Pocienė; Tautvydas Milaknis.

„ABC“ grupė
Pirmininkė
– Žaneta Petniūnienė;
Nariai: Vilius Valauskas; Justinas Tamašauskas.

 

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“  DARBO GRUPĖS

Strateginio planavimo darbo grupė:

  • Jurgita Smilgienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Rūtelė Remeikienė, mitybos specialistė;
  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Laima Damanskienė, auklėtoja;
  • Vitalija Babičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji  pedagogė;
  • Laima Pušinskienė, spec. grupės auklėtoja.

Įstaigos veiklos kokybės vertinimo ir įsivertinimo darbo grupė:

VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS 2019-10-30 ĮV-103

  • Silva Masionienė, auklėtoja;
  • Grita Tolutienė, auklėtoja;
  • Raimonda Mikalauskienė, logopedė;
  • Vitalija Babičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Sandra Savickaitė, auklėtoja;
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė;
  • Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji pedagogė;
  • Laura Zinkevičienė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Algimanta Liutkuvienė, auklėtoja;
  • Danguolė Mikutienė, logopedė;
  • Tatjana Pušakova, auklėtoja;
  • Tatjana Andrijauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Įstaigos įvaizdžio formavimo darbo grupė:

  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Daiva Kinienė, auklėtoja;
  • Laima Damanskienė, auklėtoja;
  • Asta Kelpšienė, auklėtoja;
  • Akvilė Bušininkaitė, auklėtoja;
  • Sandra Radavičienė, logopedė-specialioji pedagogė;
  • Loreta Elinskienė, auklėtoja;
  • Ada Rimkutė, meninio ugdymo mokytoja;
  • Rima Gajauskienė, raštinės vedėja;
  • Birutė Kapsevičė, auklėtoja.

 Sveikatos stiprinimo ir sveikatinimo darbo grupė:

  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Lina Rusteikė, auklėtoja,  priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Rūtelė Remeikienė, mitybos specialistė, visuomenės sveikatos biuro specialistė;
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė;
  • Raimonda Mikalauskienė, logopedė;
  • Birutė Kapsevičė, auklėtoja; 
  • Sandra Savickaitė, auklėtoja;
  • Deivydas Saikauskas, meninio ugdymo mokytojas;
  • Virginija Kripienė, specialiosios grupės auklėtoja, judesio korekcijos mokytoja;
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė;
  • Laima Pušinskienė, spec. grupės auklėtoja;
  • Ingrida Radavičienė, auklėtoja;
  • Aušra Paulauskienė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Vitalija Babičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

   STEAM darbo grupė:

  • Laura Zinkevičienė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Ingrida Taraškė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Tatjana Andrijauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Daiva Kinienė, auklėtoja;
  • Sandra Radavičienė, logopedė-specialioji pedagogė;

 Etninio ugdymo  „Po tėviškės dangum“ darbo grupė:

  • Grita Tolutienė, auklėtoja;
  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Lina Rusteikė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Daiva Kinienė, auklėtoja;
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė;
  • Silva Masionienė, auklėtoja;
  • Sandra Savickaitė, auklėtoja;
  • Ingrida Taraškė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Sandra Radavičienė, logopedė-specialioji pedagogė;

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ PEDAGOGŲ TARYBA

Pirmininkė – Sonata Dedūraitė, direktorė,

Sekretorė – Kamilė Kokmanienė, auklėtoja .

Nariai:

  • Jurgita Smilgienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
  • Laura Zinkevičienė, specialiosios grupės auklėtoja,
  • Virginija Kripienė, specialiosios grupės auklėtoja,judesio korekcijos mokytoja,
  • Ingrida Taraškė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja,
  • Laura Zinkevičienė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja,
  • Auksė Budginienė, auklėtoja,
  • Aušra Paulauskienė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
  • Tatjana Andrijauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
  • Ingrida Radavičienė, auklėtoja,
  • Tatjana Pušakova, auklėtoja,
  • Algimanta Liutkuvienė, auklėtoja,
  • Loreta Elinskienė, auklėtoja,
  • Laima Pušinskienė, specialiosios grupės auklėtoja,
  • Ada Rimkutė, meninio ugdymo (muzika) mokytoja,
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė,
  • Sandra Radavičienė, logopedė-specialioji pedagogė,
  • Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji pedagogė,
  • Danguolė Mikutienė, logopedė,
  • Raimonda Mikalauskienė, logopedė,
  • Vitalija Babičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Laima Damanskienė, auklėtoja,
  • Birutė Kapsevičė, auklėtoja;
  • Daiva Kinienė, auklėtoja;
  • Silva Masionienė, auklėtoja;
  • Lina Rusteikė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Sandra Savickaitė, auklėtoja;
  • Grita Tolutienė, auklėtoja;
  • Deivydas Saikauskas, meninio ugdymo mokytojas;
  • Akvilė Bušininkaitė, auklėtoja,
  • Rūtelė Remeikienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje.

 

LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“ PEDAGOGŲ METODINĖ GRUPĖ

Pirmininkė – Sandra Savickaitė, auklėtoja;

Sekretorė – Danguolė Mikutienė, logopedė,

Nariai:

  • Sonata Dedūraitė, direktorė,
  • Jurgita Smilgienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
  • Kamilė Kokmanienė, auklėtoja,
  • Virginija Kripienė, specialiosios grupės auklėtoja, judesio korekcijos mokytoja,
  • Ingrida Taraškė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja,
  • Laura Zinkevičienė, specialiosios grupės auklėtoja, neformaliojo ugdymo mokytoja,
  • Tatjana Andrijauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
  • Aušra Paulauskienė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
  • Ingrida Radavičienė, auklėtoja,
  • Tatjana Pušakova, auklėtoja,
  • Algimanta Liutkuvienė, auklėtoja,
  • Loreta Elinskienė, auklėtoja,
  • Auksė Budginienė, auklėtoja,
  • Ada Rimkutė, meninio ugdymo (muzika) mokytoja,
  • Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė, socialinė pedagogė,
  • Sandra Radavičienė, logopedė-specialioji pedagogė,
  • Zita Grinvaldienė, logopedė-specialioji pedagogė,
  • Laima Pušinskienė, specialiosios grupės auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
  • Raimonda Mikalauskienė, logopedė;
  • Vitalija Babičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Eglė Balčiūnaitė, auklėtoja;
  • Laima Damanskienė, auklėtoja,
  • Birutė Kapsevičė, auklėtoja;
  • Daiva Kinienė, auklėtoja;
  • Silva Masionienė, auklėtoja;
  • Lina Rusteikė, auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė;
  • Grita Tolutienė, auklėtoja;
  • Akvilė Bušininkaitė, auklėtoja,
  • Deivydas Saikauskas, meninio ugdymo mokytojas.
Informacija atnaujinta — 2022/11/28 | << ATGAL

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems