8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Šermukšniukai“ grupės veikla „Aš rūšiuoju“

Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ „Šermukšniukai“ grupėje buvo organizuojama savaitės veikla „Aš rūšiuoju“. Grupės erdvėje įsikūrėme atliekų rūšiavimo kampelį, kuriame vaikai sužinojo kaip rūšiuojamos atliekos, tausojant savo ir aplinkoje, gamtoje esančių gyvybių sveikatą ir saugumą. Atlikdami įvairius meninius darbelius, vaikai mokėsi atskirti plastiką, popierių, saugoti vandens fauną, iš antrinių žaliavų suvarstėme saulę ant lopšelio-darželio tvoros, taip papuošdami įstaigos aplinką. Įkvėpti rūšiavimo proceso suorganizavome madų šou iš antrinių žaliavų, bei atliekų. Grupės bendruomenė kūrė įvairius drabužius ir aksesuarus, kuriuos mažieji pademonstravo vykusiame madų šou. Už kampelio priemones norime padėkoti Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems