8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Šiaulių lopšeliui-darželiui „Berželis“ suteiktas STEM School label „PROFICIENT“ ženklelis

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ ir visa STEAM komanda visus metus dirbo tam, kad STEAM metodai būtų sėkmingai integruoti į ugdymo procesą. Siekėme, kad ši ugdymo kryptis būtų sėkminga, efektyviai išnaudotos visos galimybės, būtų įgyvendinti visi užsibrėžti tikslai. Ir mums pavyko. Mums suteiktas STEM School label „PROFICIENT“ ženklelis. Jau visus metus esame STEM School label tinklo dalis. Ir džiaugiamės, jog esame įvertinti. Toliau tobulėsime, nesustosime ir sieksime kokybės ugdymo procese. Mes mylime STEAM!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems