8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Socialinė partnerystė – menas draugauti!

Šiaulių Jėzuitų mokyklos teigiama energija nebetelpa pačioje mokykloje, tad bendruomenė ja dalinasi ir su kitais. Dalinamės akimirkomis, kaip mūsų įstaigos ugdytiniai atlieka šios mokyklos bendruomenės paruoštus eksperimentus, kurie pas mus atkeliavo dėžėje „Siurprize“. 🧃🥡Tyrinėjimas – viena įdomiausių veiklų. Grupės „Žirginėliai“ ugdytiniai turėjo net 4 bandymus-tyrimus, kurių metu analizavo arbatos skonių įvairovę, mielių poveikį kepiniams, šokinėjančius žirnius bei gamino varškę.
Įspūdžiai puikūs!🤩👨‍👩‍👧‍👦💥🎐💓

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems