8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Sportinė pramoga „Judu, kaip tik sugalvoju“

Sportinė pramoga „Judu, kaip tik sugalvoju“. 🙆‍♂️🙆‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️Lapkričio 12 d. įstaigoje šurmuliavo sportiškai nusiteikę vaikai. Jie žaidė judriuosius žaidimus, dalyvavo estafetėse, lavino dėmesį, judesių koordinaciją, vikrumą.🤸‍♀️🤸‍♂️Inovatyvios edukacinės fizinės veiklos metu vaikai įveikinėjo kliūtis su balionais, ėjo „Baltosios jūros“, kurioje tykojo rykliai, tiltu. O tada teko apsiauti „Dinozauro batus“ ir su jais keliauti įveikiant pakelės kliūtis. Vaikai išbandė masažo judesius. Emocijų pliūpsnis, palaikymo šūksniai ir puiki nuotaika privertė šypsotis visus renginio dalyvius. 👩‍❤️‍👨🤩🙆‍♂️Sportinę pramogą organizavimo auklėtojos Ingrida Taraškė ir Ingrida Radavičienė. Visi būkime aktyvūs, geros nuotaikos ir sveiki. 🤩🤸‍♀️🤩

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems