8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

STEAM užsiėmimas „Inžinerinės emocijų dirbtuvės su papildyta virtualia realybe“

2022 m. lapkričio 9 ir 16 dienomis, įgyvendinant „STEAM darželis“ programą STEAM užsiėmimo „Inžinerinės emocijų dirbtuvės su papildyta virtualia realybe“ metu, vaikai aiškinosi, kaip suprantamos emocijos, kaip veido išraiškos padeda jas pažinti. Atliko konstravimo (sudėti pasirinktos emocijos veiduką iš pateiktų detalių) ir kūrybines (piešti emocijas) užduotis. Tuomet „atgaivino“ savo piešinius naudodami papildytos virtualios realybės įrankius ir netgi išmokė piešinius kalbėti. Emocijų dirbtuvėse buvo labai daug džiugių emocijų. Veiklose dalyvavo lopšelio-darželio „Berželis“ grupės „Kaštoniukai“ bei lopšelio-darželio „ Gintarėlis“ grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai. Veiklą vedė Šiaulių Ragainės progimnazijos mokytoja metodininkė Ingrida Donelienė, jai talkino Šiaulių Ragainės progimnazijos 7 klasės savanorės.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems