8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

STEAM veikla „Kelionė po visatą“

Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ grupių ir Šiaulių lopšelio–darželio „Ežerėlis“ grupės „Žvaigždutės“ ugdytiniai keliavo po visatą kartu su neformaliojo ugdymo mokytoja Laura. Vaikai susipažino su planetomis, klausėsi jų skleidžiamų garsų, naudojant inovatyvią priemonę MERGE tyrinėjo planetas. Taip pat, kad netrūktų iššūkių, atliko užduotį su LEGO kaladėlėmis, kurios metu kiekvienas turėjo po vienoda skaičių, įvairių formų LEGO kaladėlių ir konstravo ateivius iš kosmoso. Ateiviai buvo labai įvairūs, nes vaikai stengėsi pasitelkti savo kūrybiškumą ir fantaziją. Taip pat gamino Marsiečius iš antrinių žaliavų ir džiaugėsi savo atliktais darbais su grupės draugais.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems