8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

STEAM veiklos su Šiaulių Ragainės progimnazija!

Tęsiam susitikimus su socialiniais partneriais, kurie padeda STEAM veiklas patirti kitaip. Svečiuose Šiaulių Ragainės progimnazija! Kovo 2 d. grupių „Riešutėliai“ ir „Žirginėliai“ ugdytiniai turėjo galimybę patys tapti cheminių bandymų atlikėjais. Mokytoja Ingrida Donielienė ir dvi 7 klasės moksleivės atvyko į lopšelį-darželį su bandymams reikalinga įranga bei pravedė puikią edukaciją.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems