8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Su tarptautine Mokytojų diena!!!

Nuoširdžiausiai sveikiname visus lopšelio-darželio „Berželis“ pedagogus profesinės šventės proga ir linkime prasmingų darbų, neišsenkančios stiprybės ir ištvermės ugdant jaunąją kartą. Tai Jūs visiems rodote teisingą gyvenimo kryptį, patariate ir guodžiate… Tai Jūs vedate už rankos nuo pat lopšelio, išlydite į mokyklą jau smalsius, daug išmokusius vaikučius… Paliekate ryškų pėdsaką kiekvieno žmogaus gyvenime… Iš žodžių, žinių ir širdies kantriai kuriate ateities žmogų, padedate pažinti mokslo ir žinių pasaulį…

Telydi Jus gera sveikata, ištvermė, profesionalumas ir kantrybė!..

Lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems