8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Su žibinto šviesa link Advento

Su žibinto šviesa link Advento. 👨‍👩‍👧‍👦💖💫✨Lapkričio 24 d. lopšelio-darželio „Berželis“ kieme vaikai, tėvai, pedagogai, darbuotojai dalyvavo „Žibintų vakaro“ renginyje. 👨‍👩‍👧‍👦💖💫Sukurtas vakaro pasakojimas visiems priminė, kad „šilta būna ne tik arbata, pirštinės ar šalikas. Šilta būna viskas…. Pokalbiai, žvilgsniai, šypsena, apkabinimai….“. 👨‍👩‍👧‍👦🥰💖👩‍❤️‍👨Artėjant advento laikotarpiui linkime širdyje uždegti gerumo, meilės ir šilumos liepsneles. 💖👩‍❤️‍👨💫🌠💖

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems