8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Sudie, darželi mielas!

Gegužės 26 rytą, kaip ir kasmet, suskambus mokykliniam varpeliui, salė „pražydo“ įvairiaspalviais balionais, o mažieji būsimi pirmokėliai susirinko į atsisveikinimo su darželiu šventę.  Būsimuosius pirmokėlius pasveikino įstaigos direktorė,  grupės auklėtojos Ingrida ir Aušra.

Priešmokyklinukai parodė inscenizaciją „Be vienos raidelės gali griūt pasaulis“. Skambant Keistuolių teatro dainai „Stebuklingas medis“, vaikai ant medžio šakelių kabino savo vardo raides-lapelius, taip tikėdamiesi, kad jie sužaliuos, gavę daug žinių mokykloje. Atsisveikindami su darželiu, ugdytiniai dainavo, deklamavo eilėraščius, dėkojo auklėtojoms už rūpestį ir šoko išleistuvių valsą su mamytėmis.

Būsimiesiems mokinukams direktorė įteikė baigimo diplomus.  Vaikučiai gavo dovanų – savo grupės nuotrauką-dėlionę. Ugdytinių tėveliai darželio baigimo proga padovanojo ir pasodino rožių krūmą, kuris dar ilgai  puoš įstaigos aplinką.

„Pražydę“ balionai su vaikų svajonėmis buvo paleisti į dangų, linkėdami „Sėkmės mokslo ir žinių šalyje“.

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems