8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Susitikimas su pedagogais iš užsienio

Gegužės 17 d. į lopšelį-darželį „Berželis“ atvyko svečiai iš užsienio. Jie lankėsi įstaigoje, stebėjo pedagogų organizuojamas veiklas, domėjosi grupių edukacine aplinka. Svečiams patiko dailės studijoje vedama veikla „Molinukai“, gamtos ir relaksacijos kampelyje auginami gyvūnai, veiklos, kurių metu vaikai rūpinasi jais. Lauke svečiai apžiūrėjo „Vaikystės sodą“, kuriame ugdytiniai patys sodina ir prižiūri auginamus augalus. Išlydint svečius, auklėtoja Vanda Juozapaitienė padovanojo mūsų įstaigos ugdytinės Mortos Orlaitės nupieštą paveikslą.

Pedagogės iš Islandijos pakvietė mūsų įstaigą dalyvauti tarptautiniame projekte „Ugdymas lauke“.

Auklėtoja Vanda Juozapaitienė

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems