8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Susitikimas su policijos pareigūnais Donatu ir Inga bei jų pagalbininku šuniuku Amsium

Didelis būrys darželio ugdytinių susirinko Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ (Miglovaros g. 26) kieme. Čia vaikus pasitiko policijos pareigūnai Donatas ir Inga bei jų pagalbininkas „šuniukas“ Amsius. Buvo galima ne tik apžiūrėti tarnybinį automobilį, jame pasėdėti, paspausti garsinį signalą, bet ir pabūvoti už grotų mobilioje areštinėje. Pareigūnai priminė vaikams saugaus eismo taisykles ir pakvietė sudalyvauti viktorinoje, kur už teisingus atsakymus, buvo apdovanoti visi. Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams Ingai Spudienei bei Donatui Šimkui už bendradarbiavimą ir padovanotas puikias emocijas.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems