8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„ABC“ grupės Sveikatiados iššūkis „400 gramų daržovių ir vaisių kasdien!“

 „ABC“ grupės vaikai priėmė „Sveikatiada“ iššūkį „400 gramų daržovių ir vaisių kasdien!“. Vaikai ne visus vaisius ir daržoves valgo noriai. Tačiau pateikus viską neįprastai, jie tampa labai skanūs. Vaisius ir daržoves reikia valgyti kuo įvairesnius, kad lėkštėje vyrautų kuo daugiau spalvų. Kuo daugiau spalvų – tuo daugiau vitaminų. Iš įvairių daržovių gaminome „Katinėlius“. Buvo labai gardu! Norime pasidžiaugti ir iššūkyje sudalyvavusiais tėveliais, kurie atsiuntė nuotraukų ir parodė kaip namie jie stengiasi valgyti vaisius ir daržoves.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems