8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

„Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos“ inicijuota pilietinė iniciatyva „Tolerancijos miestas“

Lapkričio 16 d. Šaulių lopšelyje-darželyje „Berželis“ vyko „Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos“ inicijuota pilietinė iniciatyva „Tolerancijos miestas“. 👩‍🦰💞👨‍🦱Iniciatyvos metu vaikai aiškinosi, ką reiškia „tolerancija“, kodėl reikia gerbti aplinkinius, būti draugišku, maloniu, kantriu. Lopšelio-darželio „Berželis“ ugdytiniai grožėjosi darželio bendruomenės sukurtu įvairiaspalviu, išradingu „Tolerantišku miestu“, 🏠🏡🏘🏚kuriame „apsigyveno“ ne tik žmonės, 👩‍⚕️🧑‍⚕️pasakų herojai, 😻🧜‍♀️bet ir dinozaurai.🦖🦕 Esame dėkingi ugdytinių tėveliams, pedagogams, administracijai už kūrybiškumą. 🥰🤩Dėkojame „Tarptautinei istorinio teisingumo komisijai“ už pasiūlytą idėją. Akcijos organizatorės Zita Grinvaldienė, Danguolė Mikutienė, Ieva Vilimaitė-Grigaliūnienė ir Laima Pušinskienė dalinasi renginio akimirkomis. 🥰😎👩‍❤️‍👨

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems