8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Virtualios parodos-konkurso „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ atidarymas!

Virtualios parodos-konkurso „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“ atidarymas! Kartu su „Aušros” muziejumi organizuojama piešinių paroda-konkursas sulaukė pirmųjų dalyvių kūrybinių darbų! Piešiniai bus patalpinti Dviračių muziejaus bei lopšelio-darželio „Berželis” tinklapyje  ir facebook paskyrose (Dviračių muziejus ir Šiauliai Berželis), kuriose apsilankius galėsite visą balandžio mėnesį balsuoti už labiausiai patikusius piešinius. Sudalyvaukite ir Jūs Sėkmės!

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems