8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Žemė – visų namai

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Aido’’ filiale atidaryta ,,Drugelių’’ grupės vaikų darbų paroda ,,Žemė – visų namai’’. Mažieji pristatė savo kūrinius, pasakojo, kaip sekėsi klijuoti, kirpti, plėšyti, kokias antrarūšes žaliavas naudojo. Vaikus pradžiugino kirmėliuko Tuko siurprizas. Bibliotekos darbuotojos pakvietė ir kitais metais taip gražiai paminėti Žemės dieną.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems