8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Žemės diena darželyje

Kovo 20 dieną lopšelio-darželio vaikučiai kartu su tėveliais prisijungė prie Žemės dienos paminėjimo. Darželio ugdytiniai tėvelių ir auklėtojų pagalba visą savaitę ruošėsi šiai šventei: piešė piešinėlius žemės tema, mokėsi eilėraštukus, iš antrinių žaliavų darė nuostabias gėles, kuriomis papuošė įstaigos kieme augančius medžius. Žemės dienos minėjimas tampa svarbus ir reikšmingas ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Auklėtoja Vanda Juozapaitienė Peržiūrėti pakeitimus

 

 

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems