8 41 523 921     sld.berzelis@splius.lt

Žemės dienos paminėjimo renginys „Esu šios žemės vaikas“

Kovo 19-ąją Šiaulių lopšelyje-darželyje „Berželis“ vyko Žemės dienos paminėjimo renginys „Esu šios žemės vaikas“. Renginio metu vaikai ne tik žiūrėjo mokomuosius filmukus apie gamtos taršą, šiukšlių rūšiavimą, bet ir patys rūšiavo šiukšles, kurių grupėse „pribarstė“ įbėgusi Pepė. Ugdytiniai atliko įvairius bandymus, eksperimentus su gamtinėmis medžiagomis. Išbėgę į pavasarėjantį kiemą, vaikai tvarkė savo aikšteles, grėbė ir rinko šakeles, žolių likučius, akmenukus. Gamta – mūsų senolių, mūsų tėvų, mūsų visų buveinė, todėl turime gyventi taip, kad čia būtų gera paukščiui ir gėlei, medžiui ir mums – žmonėms.

Paieška

Archyvas

Steigėjas

Steigėjas

Dalyvaujame

Dalyvaujame

Partneris

Partneris

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis
Darbo laikas 7.30 – 18.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Lydos g. 4, LT-77165 Šiauliai
Įst. kodas 190528817
Tel. 8 41 523921
El. p. sld.berzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Berželis“
Versija neįgaliesiems